Погода на Сумщині з 29 квітня по 5 травня 2019 року: травневе тепло…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 22 по 28 квітня 2019 року, було досить тепло і сонячно.

Сильних вітрів не спостерігалося.

Температура вночі підвищувалася до плюс 10 і вище градусів.

Удень стовпчики термометрів фіксували понад 20 градусів тепла.

Наступного тижня розпочнеться третій і заключний весняний місяць – травень.

Відзначимо, що в кінці та в середині тижня можливі опади.

У порівнянні з попереднім періодом дещо спаде температура – вночі до 6-8 градусів тепла, а вдень – до 11-19 градусів тепла.

Дуже сильних вітрів не передбачається, хоча все ж таки в окремі години їх пориви посилюватимуться до 12-14 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: місто Білопілля.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.