На Сумщині можливий буревій

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що протягом нинішнього тижня сила вітру в окремі періоди може досягати до 20 м/с.

За прогнозами Сумського обласного Гідрометцентру спостерігатиметься погіршення погодних умов у суботу, 16 березня 2019 року.

Зокрема, пориви південного вітру можуть сягати 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

У зв’язку з цим рятувальники закликають жителів Сумщини бути обережними, без потреби не виходити на вулицю.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.