Сестрам-близнючкам повернуто чималі борги…

Житель міста Суми не сплачував аліменти своїм донькам понад три роки.

За цей час тато близнючок Софії та Анастасії накопичив борг у розмірі близько 50 тисяч гривень.

Працівники органів юстиції після виявлення джерел доходів чоловіка наклали арешт на все рухоме та нерухоме майно боржника.

Крім того, сумчанин був оштрафований за тривалу несплату аліментів на 18 тисяч гривень, які також отримали дівчатка.

Ще одним «сюрпризом» для боржника став виконавчий збір у розмірі майже 5 тисяч гривень, який був стягнутий на користь держави…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.