Микола Клочко, голова Сумської ОДА, у трійці кращих з виконання посадових обов’язків

Інтернет-видання «Апостроф» за підтримки експертів Міжнародного центру перспективних досліджень започаткували спецпроект «Губернатор року», в рамках якого склали рейтинг керівників областей і проаналізували, хто з керівників обласних державних адміністрацій найкраще виконував свої обов’язки за 9 місяців 2018 року.

Основу дослідження склали три базові компоненти: виконання і звіти про реалізацію Стратегії розвитку регіонів, виконання обласного бюджету та комунікаційна політика та медіа-активність.

Відповідно до рейтингу, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко займає третє місце.

Його показники роботи такі:

виконання програмних документів – 4,2 бали;

економічна ефективність – 4,1 бали;

комунікаційна політика і медіа-активність – 7 бали.

Загальний бал – 5,1.

Для аналізу були взяті голови ОДА, які перебувають на посаді не менше півроку.

До слова, таких на сьогодні – 17 посадовців.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.