На Олександра Лисенка, голову міста Суми, складено 14 протоколів пов’язаних з корупцією, які направлять до суду

Сьогодні, 1 лютого 2019 року, на своєму засідання НАЗК вирішило направити до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією стосовно міського голови міста Суми Олександра Лисенка.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

Протокол засідання Національного агентства з питань запобігання корупції уже оприлюднений на його офіційному сайті. НАЗК чекало Олександра Лисенка для надання пояснень 28-30 січня 2019 року з 10 по 15 годину з підстав порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Проте Сумський міський голова до Національної агенції з питань запобігання корупції не з’явився.

Нині він перебуває у відпустці.

Рішення засідання НАЗК обіцяють розмістити до наступної середи, повідомив сайт sumy.today

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.