Воєнний стан на Сумщині: фініш…

Як і розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках, 26 листопада 2018 року було прийнято рішення Ради національної безпеки і оборони України «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні».

Воєнний стан було запрваджено не на всій території України, а тільки в 10 областях.

Це області, які розташовані вздовж російського кордону, придністровська ділянка молдавського кордону та узбережжя Чорного і Азовського морів.

До цього переліку ввійшла й Сумська область.

На Сумщині 28 листопада 2018 року з 9 години ранку було введено воєнний стан.

Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Харківська, Чернігівська, Вінницька області також з 28 листопада до 27 грудня 2018 року перебували у воєнному стані.

А от сьогодні, 26 грудня 2018 року, на засіданні Ради національної безпеки і оборони України президент України Петро Порошенко оголосив про завершення дії воєнного стану.

«… о 14:00 припиняється воєнний стан. Це моє принципове рішення. Воно базується на всіх складових поточної ситуації з безпекою в державі», – заявив він.

На світлині: у центрі міста Буринь.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.