АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Ці діти такі самі Герої, як і їх батьки – сильні і мужні»

Відбулася непересічна подія – презентація нового календаря «Погляд Майбутнього-2019».

Ось що про неї читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповів Анатолій Свирид, голова громадської організації «Серця кіборгів»:

«Друзі, відбулася подія на яку я чекав з особливим хвилюванням – презентація нашого нового календаря «Погляд Майбутнього-2019».

Як і минулого року, героями нашого календаря стали діти загиблих бійців.

Про це нелегко говорити, але ці діти такі самі Герої, як і їх батьки – сильні і мужні. Діти з дорослими очима, які дивляться у майбутнє.

Для нас це дуже важливий проект, який дає надію і силу всім, хто допомагав його робити.

Традиційно наш календар можна буде придбати, а всі кошти від продажу підуть, як і в цьому році, на оздоровлення діток.

Хочу подякувати усім, хто долучився, а особливо неперевершеному фотографу Роману Ніколаєву, моїй дружині, яка віддала цій нашій ініціативі безліч сил та терпіння, друкарні «Від А до Я», директору «Артека» Сергію Капустіну, а також усім друзям та партнерам, хто нас підтримував та допомагав.

Приємним сюрпризом для нас стала участь у презентації міністра у справах ветеранів Ірини Фріз.

Сподіваюсь, нове міністерство зможе показати гідні результати своєї роботи та сприятиме розв'язанню великої кількості проблем, які накопичилися, особливо у регіонах, де ситуація без перебільшення майже критична…».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.