АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Просто приїздіть до стареньких у гості. Вони завжди будуть вам дуже раді…»

Рушник, який тримає у руках Анатолій Свирид, голова громадської організації «Серця кіборгів», вишили та подарували йому майстрині Синівського будику-інтернату людей похилого віку та інвалідів, що в Липоводолинському районі.

Не зважаючи те, що стараннями дирекції умови у цій установі набагато кращі, ніж в інших подібних закладах в Україні, державне фінансування передбачає тільки життєво необхідні речі.

До таких речей, наприклад, не відноситься бісер, а бабусі дуже люблять і вміють вишивати…

–Минулого разу вони попросили мене привезти саме його, – зауважив у екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) Анатолій Свирид. – Чесно скажу, збився з ніг поки шукав цей бісер. І знайшов його аж у Сумах… Також подарували стареньким фотоапарат, який вони теж попросили, та купу – інших корисних дрібниць. Та найбільше цим людям не вистачає просто людського спілкування з кимось із «зовнішнього світу». Вони завжди дуже раді гостям…

Анатолій Олексійович Свирид звернувся до читачів БіЖ з такими словами: «Якщо Ви хочете зробити щось корисне – просто приїздіть до стареньких у гості. Вони завжди будуть Вам дуже раді…».

Нині у будинку-інтернаті проживає 83 людини похилого віку, 23 з яких – інваліди.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.