Андрій Гусак з Бурині, голова ФГ «Діброва», нагороджений відзнакою «Кращий аграрій Сумщини-2018»

Відразу зауважимо, що серед усіх регіонів України Сумська область займає 4 місце за урожайністю зернових та зернобобових культур, а за врожайністю кукурудзи – 7 місце.

Урочистості з нагоди Дня сільського господарства, які відбулися на базі Сумського національного аграрного університету, зібрали 76 успішних аграріїв Сумщини.

Вони були відзначені нагородами у різних номінаціях – «Ефективне тваринництво», «Інвестиції у виробництво», «Високі врожаї», «Сучасне фермерство» тощо.

Андрія Гусака з Бурині, голову ФГ «Діброва», депутата Буринської районної ради від Буринської районної партійної організації Радикальна партія Олега Ляшка, нагороджено відзнакою «Кращий аграрій Сумщини-2018».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.