Чи буде Буринська ОТГ брати участь у міжнародних проектах та грантах?

Буринську об’єднану територіальну громади відвідав радник з питань регіонального розвитку Сумського відокремленого підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування Григорій Стариков.

На зустріч з ним зібрались керівники міської ради, представники медичної та освітньої галузей громади.

Під час семінару експерт Центру розвитку місцевого самоврядування проінформував про позитивний досвід розвитку громад Сумщини.

Відповів на основні питання по написанню стратегії розвитку громади та участі в міжнародних грантах та проектах.

Спілкування було цікавим та корисним для Буринської громади, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.