Дорогі працівники сільського господарства Сумщини!

Святкування Дня працівників сільського господарства, безсумнівно, – це визнання хліборобської праці на благо Сумської області.

Аграрний сектор економіки, безперечно, є основою життя та добробутом жителів нашого регіону.

Звичайно, не так і легко та просто працювати на землі.

Та завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві досить вагомі.

І приємно відзначити, що трудівники Сумщини йдуть у перших рядах розвитку сільськогосподарської сфери в Україні.

Тож нехай і надалі колосяться щедрими, високими врожаями поля. А природні стихії, щоб ніколи не зачіпали їх.

Бажаю Вам і Вашим родинам прихильної долі та здоров’я, спокою та миру, сімейного затишку та щастя, вагомих здобутків та професійної удачі!

Зі святом!

З повагою,

АНАТОЛІЙ РІЧКАЛЬ, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.