Погода на Сумщині з 5 по 12 листопада 2018 року: температура спадає до нуля

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, попередній тиждень був досить прохолодним з «моросящими» дощами.

Правда, на вихідних дещо потепліло, й інколи на небі світило сонце.

Наступний тиждень, в якому листопад поволі входить у свої права, буде також ще «плюсовим». Хоча на вихіднв дні температура опуститься до 0.

Сильних поривів вітру не очікується.

Сонце теж з’являтиметься на небі.

Туман поки що замінить опади.

Словом, осіннє тепло закінчується, але й сильні морози поки що не завітають на Сумщину.

Утім, у природи немає поганої погоди…

На світлині: осінь у місті Суми.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.