Марина Стрілецька, арбітр із Сум, дебютувала у Прем’єр-лізі України з футболу

Сумчанка Марина Стрілецька увійшла до складу жіночої суддівської бригади, яка уперше в історії українського футболу, працювала під час матчу 14 туру Прем’єр-ліги України з футболу між командами ФК «Львів» та «Ворскла» (Полтава).

До слова, хоча поєдинок відбувався в Полтаві, господарями вважалися львів’яни.

До складу суддівської бригади ввійшли Катерина Монзуль, Марина Стрілецька, Олександра Ардашева та четвертий арбітр Анастасія Романюк.

До речі, для асистентів арбітра Марини Стрілецької та Олександри Ардашевої – це був дебют у Прем’єр-лізі України з футболу.

У матчі перемогли полтавці, забивши два м’ячі у ворота львів’ян, які захищав Олександр Бандура – теж сумчанин…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.