У Пісках, на території Обласного меморіалу жертвам Голодомору 1932-1933 років, відбулася виїзна нарада

Її провів голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко.

Обговорено стан підготовки до проведення заходів у зв’язку з 85-роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

За результатами наради вирішено до 24 листопада 2018 року вжити заходів щодо належного впорядкування меморіалу та благоустрою території, підготування сценарію та ряд інших важливих організаційних питань.

Василь Бойко підкреслив, що захід повинен відбутися на найвищому рівні, а також акцентував увагу присутніх на необхідності спільної та злагодженої роботи всіх служб, відповідальних за відзначення цієї важливої дати.

Зауважимо, що Обласний меморіал жертвам Голодомору 1932-1933 років у селі Піски Буринського району Сумської області, є національною пам’яткою історії та культури України…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.