У Бурині висадили молоденькі туї. Чи вдасться їх уберегти?

Нині молоденькі туї прикрашають узбіччя тротуарної доріжки, яка пролягає центральною вулицею міста – вулицею Незалежності.

Туї висаджено неподалік ново збудованого, а зовсім недавно освяченого храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Нагадаємо, що церкву освятив Його Святість Філарет, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Про цю подію в розділі СУМЩИНА детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Щодо туй.

Їх висаджено досить чимало.

Звичайно, вони підростатимуть, і своєю красою приваблюватимуть та радуватимуть і жителів Бурині, і гостей міста.

Але…

Немає впевненості, що варвари, які нерідко знищують і ялинки, й туї в Павловському міському парку, не доберуться й сюди.

Хоча будемо сподіватися, що неподалік храму все ж таки їхні руки не піднімуться, щоб нищити цю щорічно зелену красу…

На світлині: туї в місті Буринь 02 листопада 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.