У Сумах «Динамо» відсвяткувало іменини відкритим чемпіонатом із дзюдо, присвятивши турнір Герою Олександру Ткаченку

Сьогодні, 31 жовтня 2018 року, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України відзначає 94-ту річницю з часу свого створення. Його сумський осередок вирішив (як і годиться прихильникам активного способу життя) відсвяткувати іменини на спортивній арені.

Отож сьогодні місцевий спорткомплекс «Динамо» вітав юних дзюдоїстів з усієї області у межах відкритого чемпіонату Сумщини.

Присвятили змагання пам’яті відважного оборонця держави Олександра Ткаченка, який героїчно загинув при виконанні службового обов'язку в зоні проведення антитерористичної операції, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

До свята спорту долучилися й представники Сумської обласної ради: перший заступник голови Анатолій Річкаль і депутат, віце-президент обласної федерації дзюдо Олександр Будник.

Відкриваючи турнір, Анатолій Якович висловив вдячність організаторам не тільки за те, що відзначають день народження ФСТ «Динамо» цікавими змаганнями, а й за те, що проходять вони з посвятою справжньому Герою.

«Олександр Ткаченко був винятковою людиною, взірцем для інших. На жаль, війна забирає кращих. І найменше, чим ми можемо вшанувати пам'ять полеглих бійців, – це берегти у серці теплі спомини про них, їхнім життєвим прикладом навчати молоді покоління, виховувати справжніх патріотів рідної країни. Такі ось чемпіонати – це ще один вияв глибокої поваги і туги за нашим земляком – звитяжним Героєм», – зауважив Анатолій Річкаль.

Далі ж упродовж кількох годин майбутні зірки дзюдо демонстрували свою вправність на татамі.

Кращі з них піднялися на переможний п’єдестал. Вручаючи нагороди юним тріумфаторам, перший заступник голови облради побажав, аби перемог у їхньому житті було якомога більше, і щоб дітлахи зростали в мирі та квітучій Україні.

До слова, і Анатолій Якович Річкаль без відзнаки не залишився.

Він отримав грамоту ФСТ «Динамо» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Сумщині…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.