Погода на Сумщині з 10 по 16 вересня 2018 року: осіннє тепло...

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, попередній тиждень був досить спекотним: удень температура підвищувалася до +25-30 градусів, вночі опускалася до плюс 15-18 градусів.

9 та 10 вересня 2018 року випали помірні опади.

Нинішнього тижня їх не передбачається.

Осіннє тепло поки що триватиме. Вночі температура складатиме 14-16 градусів тепла, а вдень вона підвищуватиметься до плюс 22-25 градусів.

На небі переважно світитиме сонце.

Вітри сильно не дутимуть, хоча інколи й сягатимуть понад 10 м/с.

Утім, у природи немає поганої погоди.

І середина вересня це підтвердить…

На світлині: на річці Сулі.

Фото Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.