Анатолій Річкаль: «Жодне з порушених питань не залишиться без належного реагування»

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, провів прийом громадян з особистих питань.

Відвідувачі зауважували, що самотужки вирішити проблеми, з якими зіштовхнулися, не в змозі, тож щиро сподіваються на допомогу обласної влади, повідомляє офіційний сайт Суської обласної ради.

Власне, жителем Буринського району було порушено питання лікарської помилки, котра, на його думку, призвела до трагедії в його родині.

А от подружжя з Недригайлівщини обурене бездіяльністю місцевих поліцейських, які зволікають із розглядом кримінальної справи щодо побиття члена їхньої сім’ї.

До обговорення цих випадків був залучений представник Головного управління Національної поліції у Сумській області.

Підтримку від Анатолія Річкаля отримав молодий спортсмен з особливими потребами. Йому для тренувань у резерві Національної параолімпійської збірної потрібне дороговартісне спортивне екіпірування.

Анатолій Якович має намір звернутися до обласних депутатів щодо виділення необхідного фінансування.

«Жодне з порушених питань не залишиться без належного реагування», – підкреслив Анатолій Річкаль, підсумовуючи результати прийому громадян з особистих питань.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.