Дорогі шанувальники фізичної культури, спортсмени, тренери, ветерани спорту Сумщини!

У суботу, 8 вересня 2018 року, святкуватимемо День фізичної культури і спорту.

Безсумнівно, що це свято, котре уособлює в собі велич сили духу, мужності і патріотизму, краси і вірності здоровому способу життя.

А також наслідує славні спортивні традиції Сумщини, яка виростила багато й олімпійських чемпіонів, й чемпіонів світу та Європи з різних видів спорту.

А фізична культура – це, безперечно, утвердження ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

Бажаю Вам високих спортивних здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої Сумської області!

Нехай Ваші спортивні та фізкультурні приклади стануть ще одним вагомим кроком масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для підростаючого покоління Сумщини.

Щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я і миру, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!

Зі святом!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.