Тетяна Головко: «Сумщина налаштована і надалі зберігати високу динаміку свого співробітництва з іноземними інвесторами»

Угода про підготовку магістрів та аспірантів, створення Центру високих технологій у сільському господарстві на базі СНАУ, Меморандум про побратимські відносини між містами Сіньсян, провінції Хенань, КНР та Сумами – такий результат візиту делегації міста Сіньсян Китайської Народної Республіки до Сумщини.

Її представники зустрілися з керівництвом області, народними депутатами від Сумщини, міськими головами та науковцями.

Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, у вітальному слові зазначила, що саме міжрегіональні зв’язки залишаються одним з найефективніших інструментів розвитку всього комплексу китайсько-українських відносин, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«Китай сьогодні динамічно розвивається в багатьох напрямках. Україна теж має багато сфер діяльності, які можуть бути корисні нашим азіатським партнерам. Тому ми зацікавлені у розвитку двостороннього співробітництва, – підкреслила Тетяна Головко. – Запевняю вас, що Сумська область налаштована і надалі зберігати високу динаміку свого співробітництва з іноземними інвесторами. Ми готові обговорити разом з вами всі можливі напрямки спільних проектів. Як в економічній, сільськогосподарській, промисловій, так і в науковій сферах».

Зауважимо, що Тетяна Головко є виконуюча обов’язки голови Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Вадим Акперов, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, наголосив, що протягом останніх років Сумщина активно розвиває співробітництво з Китайською Народною Республікою. Підтвердженням цього є Угода про довгострокове торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Сумською областю та провінцією Гуйчжоу, Угода про співробітництво між Сумським національним аграрним університетом і компанією «Golden Egg». Також під час ІІ Українського форуму Шовкового шляху було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Сумською обласною державною адміністрацією та Альянсом міст Шовкового шляху, мета якого – об'єднання зусиль для поглиблення партнерських взаємин і подальший розвиток стратегічного партнерства.

Старший консультант Муніципального народного уряду міста Сіньсян Чжан Говей представив відеопрезентацію про економічний та інвестиційний потенціал свого міста і у своєму виступі відзначив, що на Сумщині побачив дійсно великий науковий і освітній потенціал та сприятливі умови для іноземних інвестицій.

Він сподівається, що співробітництво принесе тільки позитивні результати…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.