У Буринському міському Павловському парку…

Буринський міський Павловський парк нині, безсумнівно, найпривабливіше місце для відпочинку як місцевих жителів, так і гостей міста.

– У цьому прекрасному парку відпочиваєш і душею, і серцем, – зауважує Тетяна Рушенко, яка приїхала на малу батьківщину з Криму. – Тут найкраще місце, тут і шкільні роки пригадуються, і юність, мов перед очима…

Тут Тетяна зустріла й свою подругу Наталію Кривопишину, було їм про що поговорити…

Мабуть, дійсно, в міському парку найкраще – свіже повітря, зелена краса…

Тьху-тьху, поки що й варвари, про яких інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) неодноразово розповідав на своїх сторінках, притихли.

Чи надовго?

А сьогодні, 23 липня 2018 року, тут працювали косарі. Вони докошували траву неподалік входу до парку.

Нині вся територія парку покошена – бур’янів не видно.

Словом, відпочивати в Буринському міському Павловському парку приємно і затишно…

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.