ФК «Вікторія» (Миколаївка) став чемпіоном України з футболу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав, що на стадіоні села Миколаївка (Білопільський район), відбувся півфінальний матч між місцевим ФК «Вікторія» та командою ФК «Рочин» (Соснівка) з Львівської області.

Поєдинок виявився запеклим і до останньої секунди тримав усіх уболівальників у напруженні.

І тільки після закінчення гри, стало зрозуміло, що забитий гол миколаївцем Тарасом Михайлюком, став переможним.

БіЖ також повідомляв, що сьогодні, 29 червня 2018 року, ФК «Вікторія» на київському стадіоні імені Віктора Баннікова у фіналі боротиметься за чемпіонство серед аматорів України з футболу.

Суперником «Вікторії» була команда ФК «Таврія-Скіф» (Роздол) із Запорізької області.

І вже на початку поєдинку влучний удар миколаївця Володимира Романенка, як виявилося після фінального свистка, приніс не тільки перемогу в грі, а й звання чемпіона України серед аматорських команд.

Відзначимо, що ФК «Вікторія» є одним із лідерів чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу нинішнього сезону.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.