З Днем Конституції України, шановні жителі Сумщини!

День Конституції України, який щорічно відзначаємо 28 червня, є одним з почесних державних свят.

Протягом багатьох століть українці вели важку боротьбу за свою свободу, волю, незалежність, бажаючи жити за своїми законами і традиціями.

Тому прийняття Основного Закону – це свято, яке доводить, що всі спроби здобути суверенітет і незалежність багатьма попередніми поколіннями не були марними.

І хоча нині держава переживає нелегкий період – період боротьби за цілісність України – усвідомлюємо, що Конституція захищає державні символи, українську мову, кордони, права кожного громадянина країни.

Дякуємо українським бійцям, які стоять на захисті конституційних прав на Сході країни. Серед них – і захисники-воїни з Сумщини.

І Україна міцніє, впевнено йде вперед у процесі побудови демократичного громадянського суспільства.

Також сильнішають об’єднані територіальні громади – децентралізація наближає владу до простих людей.

Безсумнівно, не все ще зроблено для добротного життя жителів Сумщини, але всі ми розуміємо необхідність впровадження реформ, внесення змін, які б закріплювали посилення ролі місцевого самоврядування в управлінні державою, областю, громадою.

А від цього виграють всі – від найменших сіл до багатомільйонних міст.

Бажаю Вам, шановним жителям Сумщини, здоров’я, щастя, благополуччя, родинного затишку та спокою, миру та злагоди в нашій державі – рідній Україні!

Зі святом Днем Конституції України!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.