Микола Клочко, голова Сумської ОДА, нагороджений медаллю «За сприяння Збройним Силам України»

Міністерство оборони України нагородило голову Сумської обласної державної адміністрації Миколу Клочка медаллю «За сприяння Збройним Силам України»

За значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України та активну громадську позицію Степан Полторак нагородив Миколу Клочка відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

Також Микола Клочко отримав Подяку зі словами щирої вдячності та поваги за сумлінну та самовіддану працю, високий патріотизм, сприяння командуванню військових частин та військових комісаріатів Збройних Сил України у виконанні повсякденних завдань, організації територіальної оборони на території області від начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала армії України Віктора Муженка.

«Питання забезпечення обороноздатності та безпеки громадян перебуває на нашому постійному контролі. Сумська обласна державна адміністрація активно долучалася до створення загонів територіальної оборони та їх матеріально-технічного забезпечення. За рахунок місцевих бюджетів області було закуплено обладнання для їх функціонування та застосування за призначенням. Запевняю, що бригада територіальної оборони в Сумській області матиме чільне місце в забезпеченні обороноздатності держави», – прокоментував Микола Клочко, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Інтернет портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) повідомляв, що Микола Клочко є шостим у рейтингу виборців України щодо діяльності голів ОДА за 2017 рік (перше півріччя). Найвищі оцінки експертів отримали наступні дії голови Сумської облдержадміністрації: вирішення регіональних проблем, реалізація проектів через систему PROZORRO, ремонт доріг, взаємодія із місцевими представницькими органами влади.

До слова, у рейтингу аналітичного порталу «Слово і діло» він посідає третє місце в Україні за рівнем відповідальності серед голів обласних державних адміністрацій.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.