Щановні медичні працівники Сумщини!

Немає на світі професії більш благородної і важливої, ніж професія медичного працівника.

Адже тільки Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших та найшановніших.

Те, що ви робите для людей, неможливо переоцінити. Тому що Ви допомагаєте людям жити повноцінним життям і дуже часто рятуєте його для них!

Шановні лікарі та всі співробітники лікарень і поліклінік, ФАПів і амбулаторій прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Нехай Ваш досвід, знання і вміння завжди повертають пацієнтам найбільшу цінність – здоров'я!

Ви – символ одужання всіх тих, хто до вас звертається

Будьте і Ви здоровими, щасливими, успішними.

Бажаю успіхів у Вашій непростій і нелегкій справі, та гарного настрою.

Живіть щасливо, адже від вашої благодушності залежить добрий настрій тих, хто до вас звертається за допомогою.

Нехай у Ваших родинах завжди панують затишок, любов і спокій. А на нашу Українську землю врешті-решт прийдуть довгоочікувані мир та злагода.

Зі святом!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.