Сергій Гузєв, уродженець Конотопа, захистив титул чемпіона світу в п’яти раундовому поєдинку проти бразильця Гомеса

Учора 16 червня 2018 року, пізнього вечора, в Києві, у Палаці спорту, відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC 11.

Бійці боролися за право володіти титулом чемпіона світу.

Пояс WWFC у ваговій категорії до 84 кілограмів знову в Сумах.

Сергій Гузєв, Заслужений майстер спорту України з панкратіону, захистив титул чемпіона в п’яти раундовому поєдинку проти бразильця Вагнера Сілви Гомеса.

Нагадаємо, що в Києві 27 вересня 2017 року пройшов титульний бій за звання чемпіона світу зі змішаних єдиноборств за версією WWFC.

У Палаці спорту організація World Warriors Fighting Championship (WWFC) провела великий міжнародний турнір WWFC8.

Головною подією, безсумнівно, став поєдинок за вакантний пояс у середній вазі до 84 кілограмів.

За вакантний титул боролися досвідчений Сергій Гузєв (18-3) і бразилець Леандро Біспо (7-5).

Неодноразовий чемпіон світу з панкратіону, уродженець Конотопа Сергій Гузєв, який нині живе в Сумах, здобув перемогу сабмішеном.

І ось вчора, 16 червня 2018 року, пізнього вечора, Сергій захистив титул чемпіона в п’яти раундовому поєдинку проти бразильця Вагнера Сілви Гомеса.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.