Анатолій Річкаль: «Переконаний, саме нинішнє підростаюче покоління зробить нашу Україну процвітаючою, багатою і щасливою…»

Сонячний день сьогодні, 1 червня 2018 року, зібрав у Сумах біля Палацу дітей та юнацтва гомінку малечу. Привітати маленьких з їхнім святом, школярів із початком канікул, а батьків та громадськість з Днем захисту дітей сюди завітали представники влади Сумщини та міста Сума.

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, у своєму виступі, зокрема, зауважив: «У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про наших маленьких громадян, захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов’язків. Я впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Закликаю усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього!».

Під час святкової концертно-ігрової програми ділилися своєю майстерністю і гарним настроєм талановиті вихованці центру «Дозвілля».

Тут були і танці в яскравих костюмах, і пісні, й інструментальні номери.

А найголовніше – веселі, щасливі дітлахи, котрі щиро посміхалися та залюбки брали участь у підготованих дня них розвагах, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

– Тепер у дітвори буде більше часу для спілкування поміж собою у таборах відпочинку, – сказав у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. – А ще бажаю дітворі погостювати у дідусів та бабусь, проводити більше спільного часу з батьками… Ми всі родом із дитинства… І діти – це наше сьогодення і майбутнє. Тому для них потрібно зробити все можливе, щоб після навчання вони не їхали в інші держави на заробітки, а лишалися в рідній країні. Переконаний, саме нинішнє підростаюче покоління зробить нашу Україну процвітаючою, багатою і щасливою…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.