Герої повернулися додому…

Їх зустрічали оплесками, квітами і з сльозами на очах. Військовослужбовці 15 батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади урочистою ходою під звуки маршу пройшлися центральними вулицями обласного центру. Вони повернулися додому – на рідну Сумщину – із пекла зони АТО, повідомляє сайт sm.gov.ua

«Сьогодні на Сумщині, без перебільшення, значна подія – додому повернулися земляки – військовослужбовці 15 батальйону, – зазначив, вітаючи АТОвців, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко. – Довгий час ви стійко і мужньо захищали незалежність та територіальну цілісність України на Сході нашої держави».

І, звичайно, без винятку усім жителям Сумщини хочеться побажати, щоб у житті військовослужбовців було якомога менше реальних бойових дій, а тільки – мирне небо …

За словами Миколи Клочка, обласна влада намагається робити все можливе, щоб військовослужбовцям Сумщини було зручно і комфортно служити на благо нашої країни.

У минулому році за ініціативи та підтримки обласної влади для потреб 15 батальйону було виділено більше 1,2 млн. грн. на облаштування приміщень військової частини та придбання військового обладнання.

А уже нинішнього року було виділено 200 тисяч гривень з бюджету Сумського району.

«Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити мир, спокій та безпеку мешканців Сумщини», – наголосив Микола Клочко у своєму зверненні до бійців.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.