Чи буде потоп у місті Буринь?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі СУМЩИНА, що на черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуті питання про вжиття заходів протидії загрозам під час інтенсивного розвитку водопілля на території Буринського району та створення запасу дезінфекційних засобів у разі підтоплення населених пунктів.

Зверталася увага на необхідності обстеження гідротехнічних споруд на території Буринщини у зв’язку із різким підвищенням рівня води у водоймах.

Також наголошувалося на створенні запасів дезінфекційних засобів для недопущення споживання жителями району неякісної питної води…

Зараз настав час швидкого розтавання снігів (температура вдень понад +10 градусів). Також дуже швидко тане і лід на річках, які протікають і в місті Буринь, і на території Буринщини.

Тому, безсумнівно, й потрібен постійний контроль над цими процесами.

Чи можливий потоп у Бурині?

Так як у самому місті сніги вже майже потанули. Та й комунальники, віддамо їм належне, досить добре виконують свою роботу. І там де потрібно, відкачують надлишки води.

А от чи збунтується невеличка річка Чаша, яка протікає райцентром – поки що залишається відкритим питанням.

З одного боку, наче протягом десятиліть сильних паводків на ній не спостерігалося.

Та з іншого боку, під час весняного танення навіть мізерні ріки переростають у стихійне лихо…

І не забуваймо, що деякою територією Буринського району тече доволі повноводна ріка Сейм, яка навіть після не досить засніжених зим, широко розливається…

На світлині: ріка Чаша у Бурині.

Фото Юрія Середи.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.