У Бурині обговорили протидію загрозам під час інтенсивного розвитку водопілля

На черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуті питання про вжиття заходів протидії загрозам під час інтенсивного розвитку водопілля на території Буринського району та створення запасу дезінфекційних засобів у разі підтоплення населених пунктів.

Зверталася увага на необхідності обстеження гідротехнічних споруд на території Буринщини у зв’язку із різким підвищенням рівня води у водоймах.

Також наголошувалося на створенні запасів дезінфекційних засобів для недопущення споживання жителями району неякісної питної води…

На світлині: річка Чаша у місті Буринь.

Фото Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.