Буринь справилася з непогодою…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ на своїх сторінках постійно висвітлював процеси, які відбувалися під час сильних заметілей на Сумщині, в тому числі – в місті Буринь та Буринському районі.

Відзначимо, що і керівництво Бурині й Буринщини, й комунальники, незважаючи на складні погодні умови, які виникли взимку, а ще більше – в березні 2018 року, доволі успішно справилися з ними.

І жодного дня під час хурделиць техніка не стояла в гаражах, а виходила на боротьбу зі стихією.

І працювада добре.

Тому жителі майже не відчули, що зимова погода «старалася» принести труднощі в життєзабезпеченні населених пунктів.

Адже на перешкоді їй стали всі ті, хто повинен боротися з такими складними явищами як циклони, хурделиці, заметілі…

Сподіваємося, що березень вже спокійно «добіжить» до свого завершення, й прийде справжня весна …

На світлині: березень 2018 року в Бурині.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.