У Бурині замело автомобіль з дітьми...

Інтернет-портал БіЖ повідомляв у розділі СУСПІЛЬСТВО, що у суботу (17 березня 2018 року) на Сумщині відбулося різке зниження температури та сильні опади.

Саме цього дня о 11 годині 55 хвилин на лінію екстреного виклику Служби порятунку надійшла інформація, що на околиці міста Буринь у сніговому заметі застряг автомобіль “LAND ROVER”.

У ньому перебували водій та двоє дітей (7 і 9 років).

Допомогти вибратися з снігової пастки прибуло відділення 23-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники, використовуючи автомобіль підвищеної прохідності, відбуксирували позашляховик на безпечну ділянку дороги, після чого той відправився в своїх справах.

Всього до надання допомоги було залучено 2-х чоловік особового складу та 1 одиниця спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.