Другу золоту медаль на Паралімпійських іграх-2018 завоював уродженець Сум Віталій Лук’яненко

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ у розділі СУМЩИНА розповідав, що у південнокорейському Пхьончхані на Паралімпійських іграх-2018 перше «золото» Україні приніс уродженець Сум, біатлоніст Віталій Лук’яненко.

У гонці на 7,5 км для спортсменів з порушенням зору найстарший представник України на Іграх Віталій Лук'яненко (39 років) виграв свою п'яту золоту медаль на Паралімпійських Іграх в кар'єрі.

А сьогодні, 16 березня 2018 року, в Пхьончхані завершилися змагання з біатлону.

У чоловіків в гонці на 15 кілометрів серед спортсменів з порушенням зору міг би бути унікальний результат, коли в одній гонці четверо українців мали б медалі.

Віталій Лук'яненко, уродженець Сум, який нині виступає за Харків, став чемпіоном.

Олександр Казик виборов срібну медаль.

А третє місце між собою ділили Анатолій Ковалевський (спортсмен-лідер – сумчанин Олександр Мукшін) і Юрій Уткін (обидва показали однаковий час).

Та в останній момент француз Антоні Чаленсон (єдиний, хто пройшов усі чотири рубежі без промахів) все ж таки фінішував третім.

Підкреслимо, що Віталій Лук'яненко на цих іграх виборов дві золоті медалі.

Тепер на його рахунку (за п'ять Паралімпійських ігор) шість золотих, дві срібні і три бронзові медалі.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.