У Сумах відбувся благодійний концерт, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року у Сумській обласній філармонії відбувся благодійний концерт, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вшанувати тих, хто віддав життя за європейське майбутнє України, зібрався повен зал сумчан.

Серед них - перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, голова обласної організації Конгресу Української інтелігенції, громадськийдіяч Віктор Казбан, учасники Євромайдану, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

На початку дійства присутні вшанували хвилиною тиші пам’ять мужніх співвітчизників, Героїв Небесної Сотні.

«Чотири роки тому, коли тодішня влада відмовилася підписувати угоду з Євросоюзом, ми зрозуміли, що у нас відбирають цивілізоване життя у європейській державі, – зауважив Анатолій Річкаль. – Тоді народ піднявся проти цього свавілля, щоб жити у заможній, не корумпованій країні. На жаль, так сталося, що тяжкою ціною довелося нам відвойовувати право на свободу і демократію. Ціною життів найкращих синів українського народу…».

Він зазначив, що Майдан став початком боротьби, яка триває й досі. А сьогодні ми згадуємо тих, чиї імена навіки закарбувалися у нашій свідомості, хто без страху пожертвував собою в ім’я кращого життя для всіх майбутніх поколінь українців.

Анатолій Річкаль згадав нашого земляка, Героя Небесної Сотні Олексія Братушка, який також загинув під час подій на Майдані тієї страшної зими. Зі словами співчуття Анатолій Якович звернувся до його рідних та всіх родин загиблих Героїв.

Згадував події чотирирічної давнини і Микола Клочко. Він наголосив на тому, що Сумщина є однією з тих областей, що має неабиякий дух патріотизму та братерства.

«Події Євромайдану сколихнули весь світ, українці довели, що гідні бути серед європейської спільноти», – підкреслив він.

Микола Клочко вручив Віктору Казбану подарункову серію монет «Героям Майдану», яку в обмеженій кількості випустив Національний банк України до річниці Революції Гідності.

Благодійний концерт пройшов на хвилі спогадів та співпереживань. Зі сцени лунали відомі усім пісні «Рушник», «Материнська любов», «Два кольори».

Особливо зворушливо прозвучала пісня «Обійми» у виконанні квартету «Елегія».

Увесь колектив Сумської обласної філармонії вклав душу і серце у проведення цього заходу.

Тож присутні на ньому поринули у атмосферу, яка ще раз нагадала, якою тяжкою ціною дістається свобода та достойне життя для українців...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.