Новенький баян «Weltmeister» тепер має відомий музикант із Слободи Степан Вовк

Степану Вовку (на світлині) надовго приємним спогадом запам’ятається лютий 2018 року.

Адже йому, керівнику Слобідського хору Слобідського сільського будинку культури Буринського району вручено баян « Weltmeister», який коштує 85,0 тисяч гривень..

Запам’ятається доброю справою третій місяць зими і для працівників Успенського сільського будинку культури цього ж району. Для них придбано ноутбук і проектор вартістю 24,5 тияч гривень.

А вихованців Гвинтівської НВК:ЗОШ 1-Ш ст. – ДНЗ, що на Буринщині, порадує дитячий майданчик вартістю 80,0 тисяч гривень.

Прийде весна і його встановлять на території навчального закладу.

До слова, у придбанні всіх цих цінних обновок посприяв народний депутат України Микола Лаврик.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.