Вищий антикорупційний суд України відправив депутата Сумської обласної ради під варту на два місяці із заставою у 3 млн 28 тисяч грн…

У Вищому антикорупційному суді України розглядалося клопотання прокурора щодо запобіжного заходу депутату Сумської обласної ради Магомеду Галаєву.

Депутата магомеда Галаєва разом із його колегою Володимиром Поцелуєвим підозрюють у наданні хабара начальнику Сумської міської військової адміністрації Олексію Дрозденку.

За версією слідства, 100 тис. доларів США депутати пропонували начальнику Сумської міської військової адміністрації за об’єднання двох медичних установ, що забезпечило б збільшення фінансування, а також за залишення на посаді керівника цієї об’єднаної лікарні однієї з осіб, яка і надавала неправомірну вигоду.

Крім того, особи обіцяли надавати посадовцям військової адміністрації 10-20% від виділеного обсягу бюджетного фінансування новоствореного медзакладу.

Депутатів затримано 26 березня на «гарячому» одразу після надання ними першої частини обумовлених коштів – 50 тис. дол. США.

Після заслуховування сторін суддя винесла рішення – тримання під вартою два місяці із заставою у 3 млн 28 тис. грн, хоча прокурор просив 10 млн грн.

Зауважимо, що МАГОМЕД ГАЛАЄВ є депутатом СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ від ВО БАТЬКІВЩИНА.

Протягом минулої доби та нинішніх ночі і ранку рашисти по території СУМЩИНИ нанесли майже 200 ударів: пошкоджено приватний будинок та автомобіль… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11914-protiahom-mynuloi-doby-ta-nynishnikh-nochi-i-ranku-rashysty-po-terytorii-sumshchyny-nanesly-maizhe-200-udariv-poshkodzheno-pryvatnyi-budynok-ta-avtomobil

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.