Протягом минулої доби та нинішніх ночі і ранку рашисти по території СУМЩИНИ нанесли майже 200 ударів: пошкоджено приватний будинок та автомобіль…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 29 березня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 35 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади.

Хотінська громада: ворог бив з артилерії (САУ) (9 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).

Великописарівська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади.

Середино-Будська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи).

Миропільська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).

Краснопільська громада: ворог вдарив з артилерії (САУ) (9 вибухів).

Поліція Сумщини документує наслідки обстрілів військами рф

Упродовж минулої доби війська рф відкривали вогонь по території області. Загалом зафіксовано 191 удар.

Внаслідок обстрілів пошкоджено приватний будинок та автомобіль.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Протягом минулої доби та нинішніх ночі й ранку рашисти нанесли по території СУМЩИНИ майже 320 ударів: поранено цивільну людину, пошкоджено 12 приватних житлових будинків, 3 автомобілі, 3 магазини, цивільну інфраструктуру… _ЧИТАТИ ТУТ: _https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11911-protiahom-mynuloi-doby-ta-nynishnikh-nochi-i-ranku-rashysty-nanesly-po-terytorii-sumshchyny-maizhe-320-udariv-poraneno-tsyvilnu-liudynu-poshkodzheno-12-pryvatnykh-zhytlovykh-budynkiv-3-avtomobili-3-mahazyny-tsyvilnu-infrastrukturu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.