Громади СУМЩИНИ продовжують обстрілювати рашисти: пошкоджено 10 приватних житлових будинків, 4 господарчі споруди, 3 літні кухні, 4 гаражі, будівлю школи та гімназії, цивільну інфраструктуру…

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПОЛІЦІЯ повідомила:

«Війська рф продовжують обстрілювати Сумщину: поліція документує наслідки

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 351 удар.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 10 приватних житлових будинків, 4 господарчі споруди, 3 літні кухні, 4 гаражі, будівлю школи та гімназії. Руйнувань зазнала також цивільна інфраструктура.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Протягом минулої доби і сьогоднішніх ночі та ранку рашисти здійснили майже 60 обстрілів громад СУМЩИНИ, зафіксовано близько 350 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11905-protiahom-mynuloi-doby-i-sohodnishnikh-nochi-ta-ranku-rashysty-diisnyly-maizhe-60-obstriliv-hromad-sumshchyny-zafiksovano-blyzko-350-vybukhiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.