Спортивний клуб «Буринь» облаштував і відкрив нові борцівську та боксерську зали

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ розповідав, що в місті Буринь, Спортивний клуб «Буринь» при допомозі та сприянні Івана Рябоконя, сільського голови Слободи, кандидата на посаду голови м.Буринь, та підприємців і фермерів міста Буринь, а також Буринщини, облаштовують нові борцівську та боксерську зали...

І от щойно сьогодні, 14 жовтня 2020 року, – на знаменні свята День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва в центрі міста Буринь були відкрито сучасні – в усіх значеннях цього слова – борцівську та боксерську зали.

Про це відкриття детально інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Зауважимо, що після того, як депутати Буринської міської ради та голова міста Буринь Віктор Ладуха, ліквідували Буринську дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ), стало гостре питання – де займатися боксом та боротьбою юним спортсменам?

І завдяки СК «Буринь» та небайдужим спонсорам тепер це питання в короткий термін вже вирішено.

Майже 100 юних спортсменів приступлять до тренувань, щоб добре підготувавшись, брати участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

А серед них є й чемпіони та призери різноманітних турнірів, які відбувалися в Україні…

Іван Житник, Наталія Кузнєцова-Віноградова, члени Національної спілки журналістів України.

Фотоколаж Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.