На Недригайлівщині зіграно 5 тур чемпіонату з футболу

Через посилені карантинні заходи, які були пов’язані з підвищенням захворювань на коронавірус, на два тижні призупинялося проведення чемпіонату з футболу.

5 тур було зіграно в неділю, 23 серпня 2029 року – це заключний тур першого кола.

ФК «Кулішівка-Хоружівка» зіграв 1:1 з командою ФК «Недригайлів».

До слова, на матч завітали Юрій Сердюк, заступник голови Федерації футболу Недригайлівщини, депутат Недригайлівської селищної ради, та Почесний консул України в Марокко Ідріссі Мохамед, який нині перебуває на Недригайлівщини.

Олександру Ковалю, одному з найкращих футболістів Недригайлова за всю його історію, Ідріссі Мохамед подарував футболку збірної національної команди Марокко.

...На своєму полі ФК «Коровинці» з рахунком 4:1 переграв ФК «Космос» з Тернів.

ФК «Вільшана» у цьому турі був вихідним.

На світлині: грають команди ФК «Кулішівка-Хоружівка» та ФК «Недригайлів».

Фото Юрія Сердюка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.