Іван Рябоконь, сільський голова Слободи: «Будемо відроджувати великий футбол на Буринщині…»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) постійно в розділі СПОРТ розповідає про футбольні події, які відбуваються на Сумщині...

На жаль, останніми роками великий футбол помер на Буринщині. Тут не проводяться ні чемпіонат, ні розіграш Кубку, ні турніри.

І все ж виявилося, що футболісти на Буринщині є, а от команди, яка б могла представляти рідний край на футбольних теренах Сумщни – немає.

І, все ж таки, надія з’явилася щодо відновлення футболу в регіоні.

Інтернет-портал «БУТТЯ і ЖИТТЯ» (БіЖ) в розділі СПОРТ у статті «Іван Рябоконь, сільський голова Слободи, посприяв команді «Гранум» (Буринський район) взяти участь у обласному турнірі з футбол» повідомляв, що на стадіоні імені Володимира Куца, що в місті Тростянець, 24 серпня 2020 року відбудеться турнір з футболу, присвячений Дню Незалежності України, – Кубок Незалежності.

І престижний обласний турнір відбувся.

Участь у ньому взяли 8 сильних команд Сумщини: «Гранум» (Буринський район), «Кремінь», «Гвардієць», «Сузір’я» з Охтирки, «Локомотив» та «Барса» (обидві – з Сум), «Торнадо» (Лебедин) та «Бета» (Тростянець).

За команду «Гранум» грали футболісти з Бурині, Слободи та Сніжків.

У підсумку футболісти з Буринського району вибороли бронзові медалі.

Відзначимо, що виїзду футбольної команди з Буринщини на змагання посприяли Іван Рябоконь, сільський голова села Слобода, та керівник сільгосппідприємства «Гранум» Григорій Бойко.

–Будемо відроджувати великий футбол на Буринщин, – зауважив у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу «БУТТЯ і ЖИТТЯ» (БіЖ) голова села Слобода Іван Рябоконь, який був з командою на турнірі в Тростянці, та палко її підтримував. – За останні роки футбол на Буринщині повністю занепав. Команда із Слободи трималася якнайдовше, навіть зуміла виграти ще й турнір на Конотопщині, бо на Буринщині вже команд не було. Турнір у Тростянці був досить представницький. У ньому грали сильні команди з футбольних міст Сумщини – Сум, Охтирки, Тростянця, Лебедина. Наша команда «Гранум» на чолі з граючим тренером Олександром Даценком, за яку виступали футболісти з Бурині, Слободи та Сніжків, зіграла успішно, посівши третє місце. Особисто переконаний, що в Буринській ОТГ потрібно вже створювати не ситуативну, а постійно діючу команду, яка б виступала в чемпіонаті Сумщини з футболу. Адже в таких же громадах як Буринська, зокрема, Недригайлівській, Краснопільській, Липоводолинській команди грають у Вищій лізі Сумської області з футболу. А чим ми гірші? Тому й будемо працювати в цьому напрямі. І не тільки працювати, а відроджувати футбол в Буринській об’єднаній територіальній громаді. Адже є здібні, талановиті футболісти, але, на жаль, вони нині грають в командах інших громад області… Та й уболівальники Буринщини вже скучили за добротним футболом...

До слова, команду «Гранум» (Буринський район) вже запрошено до Тростянця, де 13 вересня 2020 року відбудеться футбольний турнір, присвячений Дню міста…

Іван Житник, Наталія Кузнєцова-Віноградова, члени Національної спілки журналістів України.

На світлині: Іван Рябоконь з футболістами – Олександром Горбачем, Вадимом Шершаком, Дмитром Гончаровим та Андрієм Петрушенком – на турнірі в місті Тростянець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.