У Недригайлові у футбол грали «англійці»...

Сьогодні, 6 січня 2020 року, напередодні Різва Христового у спортивній залі Недригайлівського ВПУ відбувся турнір з футзалу «по-англійськи».

Тобто, в ньому взяли участь недригайлівські команди, але назви вони мали тотожні відомим англійським клубам.

Як повідомив інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) відомий на Сумщині футболіст Ігор Тимченко (на світлині з м'ячем), на майданчик виходили команди – «Манчестер Сіті», «Астон Вілла», «Манчестер Юнайтед», «Ліверпуль» та «Саутгемптон».

Змагання відбулися за коловою системою – команди зіграли одна з одною.

І найкраще вистутили «манчестерсітівці», які й стали переможцями турніру.

Команда «Манчестер Сіті» виступала в такому складі: Ігор Тимченко, Владислав Курило, Олександр Яременко, Валентин Жидовець, Валентин Рижков та Андрій Синявський.

Зауважимо, що й в Англії нині діючим чемпіоном з футболу є саме команда «Манчестер Сіті».

За неї, до слова, виступає студент СумДПУ, гравець національної збірної України Олександр Зінченко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.