У Недригайлові відбувся перший матч у 2020 році

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав, що у спортивній залі Недригайлівського ВПУ відбувся передноворічний турнір з футзалу серед ветеранів у віковій категорії «40+».

Змагання, які зимової пори вже стали традиційними для селища Недригайлів, зібрали ветеранські команди з Вільшани, Деркачівки та Недригайлова…

А вже 5 січня 2020 року комітет ветеранів футболу Недригайлівщини організував перший футзальний матч у новому році.

У спортзалі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» зустрілись ветеранські команди Недригайлова і Вільшани.

Поєдинок завершився результативною нічиєю з рахунком 9:9.

Кращими гравцями матчу гри були визнані Ігор Постоєнко (Недригайлів) та Володимир Гнатенко (Вільшана).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.