У Бурині змагалися любителі маленької ракетки

У малій спортивній залі Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка до Дня Святого Миколая відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради та Буринського району.

Участь у змаганнях взяли 17 любителів малої ракетки.

Юнаки змагались у двох вікових групах: 2004-2005 та 2006-2007 років народження.

У старшій віковій групі золоту медаль виборов Гусляков Артем, срібну – Злоба Владислав, бронзову – Лисенко Станіслав.

У молодшій віковій групі не було рівних Науменку Тимофію, який і виборов перше місце.

Другу сходинку посів Галагутський Нікіта, а Кіладзе Руслан став третім.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.