У Недригайлові вшанували Всесвітній день футболу цікавою грою

До Всесвітнього дня футболу в спортзалі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбулась товариська зустріч з футзалу.

Зустрічались команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) та «Енергосила» (Недригайлівський РЕМ).

У матчі була зафіксована переконлива перемога ветеранів з рахунком 9:3.

У переможців забитими голами відзначились: Ігор Постоєнко-3, Сергій Губарєв-3, Володимир Кузченко-2, Юрій Сердюк-1.

Довідково від інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ): Всесвітній день футболу був заснований за ініціативою ООН, яка запропонувала відзначати це свято щорічно 10 грудня.

До слова, першу згадку про футбол як «про гру в м'яч ногами» історики знайшли в китайських джерелах, які датуються другим тисячоліттям до нашої ери. Називалася вона цу чу, що означає «штовхати ногою». Скоріш за все, завдяки цій грі китайські воїни підтримували добру фізичну форму.

А коли саме вперше з'явилася ця гра - достовірно невідомо.

Окремі досліджувачі гри переконують, що попередником футболу стала дика гра саксонців, які жили в Англії в VIII столітті...

Та коли б точно не був заснований футбол - ця гра й нині приносить радість мільйонам її шанувальників...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.