Команди тенісистів із Сумщини зіграли в Бурині

На базі Буринської СШ І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка відбувся турнір з настільного тенісу «Золота осінь» серед чоловічих команд.

Участь у змаганнях взяли 3 команди з м. Буринь та Буринського району, команда з м. Путивль та смт Ворожба Білопільського району.

У підсумку перше та друге місце розділили між собою буринчани: 1 місце - Буринь-1(Зінченко Сергій, Бутов Євген), ІІ місце - Буринь-2 (Батюк Дмитро, Місевра Сергій).

Третє місце посіла команда з міста Путивль у складі Удода Олексія та Деркача Віталія.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.