У Бурині грали в баскетбол…

На базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Ю.М. Лавошника відбувся турнір з баскетболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради в залік XXVIII спортивних ігор школярів.

Переможцем турніру стала команда Буринської ЗОШ №3. Друге місце посіли баскетболісти Буринської СШ № 1 імені В.М. Кравченка, третє – Буринської СШ №2 ім. Ю.М. Лавошника.

Усі учасники нагороджені грамотами та медалями управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.