Черговий успіх юних футболістів з Бурині

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках постійно розповідає про команду Буринської ДЮСШ, за яку грають юні футболісти 2008-2009 років народження.

Тільки нинішнього року вони взяли участь у кількох престижних всеукраїнських та обласних турнірах, де досягли високих результатів.

Сьогодні, 01 грудня 2019 року, «дюсошовці» під керівництвом свого тренера Романа Кондруха повернулися до Бурині із всеукраїнського турніру «Золота осінь-2019», який проходив у Конотопі.

Участь у ньому взяли команди Чернігівської та Сумської областей.

5 колективів – ДЮСШ (Ніжин), ДЮСШ (Бахмач), ДЮСШ (Конотоп), «Барса» (Суми) та ДЮСШ (Буринь) – боролися за перемогу та призові місця на турнірі.

І буринські футболісти вибороли бронзові медалі.

Вони поступилися тільки командам із Конотопу та Сум.

До слова, Назара Невесенка визнано найкращим воротарем турніру, а півзахисника Владислава Котькова – кращим гравцем у команді ДЮСШ (Буринь).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.