FC «Gradus», за який виступають футболісти з Буринщини та Недригайлівщини, успішно грає на турнірах у Києві

Про команду FC «Gradus», яка грає в складі гравців із Недригайлівського та Буринського районів, та виступає в міні-футбольному турнірі «Elastiko» в Києві,інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) уже розповідав у розділі СПОРТ.

У 8 турах «градусники» набрали 18 очок, і поступаються першою сходинкою команді FC «ContralPay» поки що 3 очками.

У неділю, 27 жовтня 2019 року, лідери зіграють між собою. І в разі перемоги наших земляків, вони перемістяться на першу позицію турнірної таблиці. А так як мають кращі показники, то ФК «Градус» стане чемпіоном турніру «Elastiko» в Суперлізі.

Склад FC «Gradus» у чемпіонаті наступний: Якименко Руслан, Якименко Олександр, Боровик Іван, Жидовець Валентин, Руденко Олександр, Тимченко Ігор, Кулик Руслан, Прохненко Євген, Аношкін Владислав, Кіріченко Євгеній, Кіфоренко В’ячеслав, Кузьменко Юрій, Кулик Руслан.

Всі вони відомі футболісти з Буринщини та Недригайлівщини.

До слова, днями «градусники» вже завоювали почесний трофей – виграли відкритий турнір з міні-футболу на Кубок Солом'янського району, що в Києві.

Їм вручено сертифікат на 5000 гривень для закупівлі футбольної атрибутики.

До речі, Якименка Руслана названо найкращим гравцем турніру, а Боровика Івана – кращим воротарем.

Команда виступала в такому складі: Якименко Руслан, Якименко Олександр, Боровик Іван, Жидовець Валентин, Жидовець Віталій, Прохненко Євген, Тимченко Ігор, Кулик Руслан.

На світлині: гравці команди FC «Gradus».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.