Депутати-футболісти Сумщини вибороли бронзові медалі на турнірі в Києві

У рамках підготовки до Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів збірна команда депутатів Сумщини взяла участь в традиційному турнірі з міні-футболу, який відбувся в м.Київ, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Турнір «Відкритий кубок комерційних чемпіонів-2019 з міні-футболу серед аматорів на призи газети «Київський футбол в Україні» відбувся на стадіоні «Локомотив».

Депутати-футболісти Сумської області вибороли бронзові медалі.

Кращим гравцем у складі збірної команди депутатів Сумщини було визнанно Віталія Савоненка, якому вручено пам’ятний приз.

Команда «бронзових» депутатів Сумщини виступала в такому складі: Юрій Сердюк - депутат Недригайлівської селищної ради Недригайлівського району, Роман Лукаш - депутат Свеської селищної ради Ямпільського району, Іван Міронов - депутат Великописарівської районної ради, Сергій Провозьон - депутат Миколаївської сільської ради Сумського району, Олександр Мартиненко - депутат Недригайлівської районної ради, Олександр Панов - Тарасівський сільський голова Великописарівського району, Віталій Савоненко - голова Краснопільської районної ради.

До слова, Юрій Сердюк отримав відзнаку за вірність та відданість футболу…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.